Personale

Personalet består af 5 driftsfolk og 2 på kontoret.

/personale/Klaus_b_mini.jpg
Klaus Hansen
Driftsleder
klaus@nsfv.dk
/personale/thomas_mini_2.jpg
Thomas S. Nielsen
Driftsmedarbejder
thomas@nsfv.dk
/personale/Per_b_mini.jpg
Per Friis
Driftsmedarbejder
per@nsfv.dk
/personale/Rita_b_mini.jpg
Rita Gøthche
Forretningsfører Nyk. Sj.
rita@nsfv.dk
/personale/Henrik_b_mini.jpg
Henrik Jørgensen
Driftsmedarbejder
henrik@nsfv.dk
/personale/Majbritt_b_mini.jpg
Maj-Britt Kjerrumgaard
Administration SSF, Mørkøv & Egebjerg samt IT ansvarlig.
maj-britt@nsfv.dk
/personale/Stig.jpg
Stig Jensen
Driftsmedarbejder
stig@nsfv.dk
 
Nykøbing Sj. Varmeværk, Billesvej 8-10, 4500 Nyk. Sj. CVR 46917928. Tlf: 59911885 Mail: info@nsfv.dk Bank: 4343-3565168444